Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss?

Fyll i formuläret nedan, så återkommer vi till dig så snart vi kan.
Vet du redan vem du vill prata med, hittar du all kontaktinformation längst ner på sidan.

Tfn Kundtjänst: +46 42 19 91 00 

Privatperson?
Vill du kontakta oss som privatperson och har frågor eller synpunkter på våra produkter, vänligen kontakta oss via vår Konsumentkontakt.

 

SparaSpara

 

Kontaktlista

Anette Armskogh
Nordic Commercial KAM
+46 703 700 741
anette.armskogh@se.nestle.com

Anders Aronsson 
Säljare
+46 706 382 809
anders.aronsson@se.nestle.com 

Anders Dagerstam
KAM Convenience
+46 70 9847400
anders.dagerstam@se.nestle.com

Anders Jonander 
Säljare
+46 73 0874219
anders.jonander@se.nestle.com

Boban Vasic
Säljare
+46 73 051 17 37
boban.vasic@se.nestle.com

Fatima Wedberg
Säljare
Föräldraledig
+46 73 097 21 00
fatima.wedberg@se.nestle.com

Fredrik Böös
KAM Office coffee 
+46 705 95 15 33
fredrik.boos@se.nestle.com

Georgios Kiriakou
Field Sales Manager
+46 705 751 620
georgios.kiriakou@se.nestle.com

Lars Röstin
KAM Office Coffee
+46 72 219 87 68
lars.rostin@se.nestle.com

Lennart Svensson
Head of Sales
+46 709 21 24 24
lennart.svensson@se.nestle.com

Mirlinda Hansson
KAM Beverages
mirlinda.hansson@se.nestle.com

Patrik Jakobsson
Säljare
+46 722 26 35 96
patrik.jakobsson@se.nestle.com

Peter Engstrand
KAM Kontorsgrossister
+46 703 40 93 73
peter.engstrand@se.nestle.com

Peter Lindqvist
KAM & Sales Ambassador Starbucks
+46 722 28 32 98
peter.lindqvist@se.nestle.com

Stefano Pintus
Field Sales
stefano.pintus@se.nestle.com

 

 

Jag förstår att Nestlé skyddar mina personuppgifter enligt Nestlé integritetspolicy.